Öngösterim Görseli

Erasmus+ Staj Hareketliliği İlanı-2019 Erasmus Projesi

2019-1-TR01-KA103-062649 Proje Nolu Erasmus+ Staj Hareketliliği İlan metni için lütfen tıklayınız.

İLAN ve BAŞVURU TARİHİ: 01/10/2019
SON BAŞVURU TARİHİ: 02/12/2019 (17.30 )

BAŞVURU AŞAMASINDA İSTENEN BELGELER
1- Erasmus Staj Hareketliliği Başvuru Formu (https://erasmus.thk.edu.tr/formlar-ogrenci/ linkinden bilgisayar ortamında doldurulduktan sonra alınacak çıktı ıslak imzalı olmalı)
2- İngilizce Not Dökümü (Güncel Onaylı Transkript)
3- Yabancı Dil Sınav Sonuç Belgesi veya UTAA İngilizce Yeterlilik Sınavı Başvuru Formu (Katılımcının TOEFL/ YDS gibi sınav sonuç belgesi yoksa 30/10/2019 tarihinde – Akköprü Yerleşkesi Yabancı Diller Kampüsündeki THKÜ Erasmus İngilizce Yabancı Dil Yeterlilik Sınavına girecekler için sınav sonuç belgesi teslimi gerekmemektedir. THKÜ Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı Başvuru Formu https://erasmus.thk.edu.tr/formlar-ogrenci/ linkinden bilgisayar ortamında doldurulduktan sonra alınacak çıktı en geç 29/10/2019 (saat 15.00) tarihine kadar ıslak imzalı olarak Dış İlişkiler Ofisine teslim edilmelidir. Sınav Başvuru Formunu Dış İlişkiler Ofisine sınav tarihinden en geç 1 gün öncesine kadar teslim etmeyenler sınava kesinlikle alınmazlar. Sınav saati ve detayları erasmus.thk.edu.tr web adresinde ayrıca hatırlatma olarak duyurulacaktır. )
4- Kabul Mektubu (Gidilecek kurumdan tarihleri net bir şekilde belirtilmiş katılımcı adına düzenlenmiş imzalı mühürlü belge)
ÖNEMLİ NOT: Tüm belge ve bilgiler eksiksiz olarak hazırlanarak, ilgili birime (Dış İlişkiler Ofisi Erasmus Koordinatörlüğüne) teslim edilmelidir. Eksik belge ve bilgilerle yapılan başvurular geçerli sayılmayacaktır