Öngösterim Görseli

BAŞVURU

Karşı kurum koordinatörü veya gelecek personel, Üniversitemize LLP Erasmus Personel Hareketliliği kapsamında gelmek istediğini başvuru formunu ofisimize göndererek bildirir.
Gelen bu talep, ilgili bölüm/birim Erasmus koordinatörüne iletilir.

ONAY VE KABUL

İlgili koordinatör onay verdiği takdirde karşı kuruma ve personele, ziyaretin onaylandığı bildirilir ve bir davet yazısı  birimimiz tarafından hazırlanır.
Davet yazısı e-mail veya istenirse personelin belirttiği adrese posta yoluyla gönderilir.

ZİYARET PROGRAMININ HAZIRLANMASI

Gelecek personel ve ilgili bölüm kooordinatörü, ziyaret programının detaylarını içeren Teaching Assignment adında bir belge hazırlar.Hazırlanan bu belge gelecek personel, karşı kurum ve Üniversitemiz Erasmus Kurum Koordinatörü tarafından gelmeden önce imzalanır. Uygulamada eğer gelecek personel daha önce bu formu göndermemişse birimimiz tarafından ziyaret esnasında da imzalanabilmektedir.

KONAKLAMA 
Gelecek personel için talebi doğrultusunda şehir merkezinde bulunan otellerin birinde rezervasyon yapılır. Yapılan rezervasyon ve otel bilgisi gelecek personele e-mail yoluyla iletilir.  Eğer personel kendisi seçmek isterse konukevi ve otel bilgileri kendisine iletilir.

ULAŞIM

Ulaşım konusunda herhangi bir rezervasyon yapılmamakta olup, talep olursa indiği havaalanından Üniversite’ye ulaşım bilgileri personele verilmektedir.

KATILIM BELGESİ

Üniversitemize gelen personelin programını tamamalamasının ardından kendisine bir katılım belgesi düzenlenir ve elden veya posta yoluyla ilgili personele iletilir. Bu belgeyi almasıyla gelen personel,üniversitemiz ziyaretini resmen sonlandırmış olur.